Tijdens een gezellige bijeenkomst bij Toscani/Keytoe heeft Toscani de functionaliteit van de website voor de leden uitgelegd. Onze leden kunnen zelf nieuwsberichten plaatsen, die vervolgens op hun pagina komen en na goedkeuring ook op de homepage. Alle berichten van de website worden ook automatisch op de facebookpagina van BCM geplaatst.

Ook heeft Randolph laten zien hoe de leden hun profiel kunnen aanpassen, zodat hun pagina binnen de BCM site, een website op zichzelf wordt. Gegevens over het bedrijf, een eigen headerfoto en hun nieuwsberichten, kunnen een zeer attractieve pagina vormen.

Veel nieuws, links e.d. zal zorgen dat onze website hoog in de zoekresultaten komt, maar ook de eigen website van de leden zal beter geïndexeerd worden.

Zo zie je, een actief lid van BCM kan veel voordeel uit zijn lidmaatschap halen.